Bogusław Krukowski

Kandydat na radnego Gminy Masłów
Szanowni Mieszkańcy Woli Kopcowej! 


Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o poparcie mojej kandydatury na radnego z terenu Woli Kopcowej - Parcele w wyborach do Rady Gminy Masłów w dniu 21 października 2018r. 
Mam 49 lat. Jestem bezpartyjny, z wykształcenia mgr inż. transportu-informatyk, studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu, administracji i samorządu. Poprzez rodzinę związany jestem z Wolą Kopcową od pokoleń. Przez 6 lat pełniłem funkcję sekretarza Gminy Masłów a następnie funkcję zastępcy Wójta w sąsiedniej gminie. Obecnie pracuję zawodowo zgodnie z moim wykształceniem w prywatnej firmie. Od wielu lat tu mieszkam i angażuję się społecznie, mam na to czas i możliwości. To m.in. z mojej inicjatywy powstało Masłów Info, Stowarzyszenie Nowoczesna Gmina, Komitet Odbudowy Nagrobka Rodziny Lenartowiczów, wydana została pierwsza książka o Woli Kopcowej. Jestem członkiem Rady Sołeckiej oraz OSP Wola Kopcowa. Dietę radnego chciałbym przeznaczać na cele społeczne naszego sołectwa!

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

Zachęcam wszystkich uprawnionych mieszkańców Gminy Masłów do udziału w wyborach samorządowych w dniu 21 października 2018r. Od nas wszystkich zależy kto przez najbliższe 5 lat będzie sprawował władzę w naszej gminie, kto będzie wójtem a kto radnym. Pamiętajmy, że im więcej osób pójdzie do urn wyborczych tym bardziej nasz wybór będzie reprezentatywny. Nie pozwólmy aby poziom 40-50% mieszkańców (niska frekwencja na wyborach) decydował za nas wszystkich.

21 października - premier wyznaczył datę wyborów samorządowych

Znamy Komitety Wyborcze Wyborców w Gminie Masłów